Wazon XXL z różą + grawer – CENA 200zł

Oferujemy szklane wazony o wysokości aż !!46cm!! i o podstawie prostokąta (10x15cm). Wazon w kształcie klepsydry wykonany z bardzo grubego szkła. Jest masywny i bardzo elegancki. Każdy wazon posiada dużą dekoracyjną różę z metaloplastyki, której ułożenie na wazonie można dowolnie modyfikować. Róża jest bardzo okazała, posiada pięciowarstwowy kwiat i duże gałązki z listkami.

e-mail: argos.grav@o2.pl                    tel: 791-764-699

Wazon doskonale sprawdza się jako ślubne podziękowanie dla rodziców – zamiast kosza kwiatów czy też książki, jest także świetnym pomysłem na upominek z okazji Jubileuszu, urodzin, imienin i wielu innych okazji.

Każdy wazon posiada bardzo oryginalną, dużą różę (wykonaną z metaloplastyki), którą można układać na wazonie na wiele różnych sposobów, dlatego też grawer możemy umieścić zarówno na górze jak i na dole wazonu. Róża jest podatna na wszelkie zmiany kształtu tak więc z łatwością można modyfikować jej ostateczny wygląd. Róże dostarczane są osobno ze względu na bezpieczeństwo w czasie transportu. Każdy klient otrzymuje, dla ułatwienia, instrukcję mocowania tej róży.

Wazony wykonane są z bardzo grubego szkła przez co są bardzo stabilne i masywne.

Posiadamy bogaty zbiór grafik, tekstów oraz czcionek. Poniżej przedstawiamy przykładowe projekty grawerów. Przykłady te można dowolnie modyfikować (np. grafika z wzoru 1 a tekst z 8) lub też możemy wykonać zupełnie nowy indywidualny projekt graweru według przesłanych wytycznych. Wybrany projekt umieszczamy na dole lub na górze wazonu.