Patera szklana z nadrukiem w etui – CENA 100zł

Stylowa, elegancka patera wykonana z grubego szkła. W centralnej części patery umieszczamy Twój indywidualny, zaprojektowany specjalnie dla Ciebie, pełnokolorowy nadruk. Prezentujemy szklaną paterę o średnicy aż 30cm.
Do każdej patery otrzymują Państwo plastikową podstawkę, która stanowi oparcie i pomaga ustawić paterę tak aby wyeksponować jej wszystkie walory estetyczne.
Na paterze umieszczamy Państwa indywidualny projekt nadruku.

Patery są doskonałym pomysłem na ślubne podziękowania dla rodziców, świadków, chrzestnych, dziadków, prezent z okazji Jubileuszu, Rocznicy, Urodzin, Imienin, jako pamiątka ważnego wydarzenia jak np. Chrzest Św., Komunia i wielu innych okazji.

Dzięki możliwości nadrukowania przesłanego przez Państwa zdjęcia patera staje się oryginalna i wyjątkowa.

Patera wykonana jest ze szkła o wadze ok. 1kg. Jest to produkt wysokiej jakości wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Idealnie komponuje się w każdym wnętrzu.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka gotowych wzorów jakie można umieścić na paterach. Wszystkie wzory można dowolnie modyfikować lub przesłać nam swój własny tekst i zdjęcie a my przygotujemy nowy projekt specjalnie dla Państwa. Wszystkie tła z przedstawionych poniżej projektów można zastąpić Państwa zdjęciem/grafiką.