Oferta:

wazon XXL tulipan

WAZON XXL O WYSOKOŚCI AŻ 46CM Z  GRAWEREM

 

 

 

Oferujemy szklane wazony o wysokości aż !!46cm!! i o podstawie prostokąta (10x15cm).

Wazon w kształcie klepsydry wykonany z bardzo grubego szkła.

Jest masywny i bardzo elegancki.  Każdy wazon sprzedawany wraz z okuciem z metaloplastyki – podstawa (4 nóżki) na której wazon stoi oraz piękny kwiat z dwoma długimi listkami (z dwóch stron ta sama dekoracja-w sumie dwa kwiaty i 4 długie liście).

 

Wazon doskonale sprawdza się jako ślubne podziękowanie dla rodziców – zamiast kosza kwiatów czy też książki, jest  także świetnym pomysłem na upominek z okazji Jubileuszu, urodzin, imienin i wielu innych okazji.

 

 

 • Każdy wazon posiada bardzo oryginalne okucie z metaloplastyki, ułożenie okucia dopasowywane jest do kształtu i wielkości wykonanego graweru, ułożenie to można delikatnie modyfikować w razie gdyby uległo przesunięciu w czasie transportu. Okucie tworzy podstawa z czterema nóżkami oraz dwie kompozycje kwiatowe z przodu i z tyłu wazonu (takie same). Wazon prezentuje się rewelacyjnie i jest bardzo oryginalny.
 •  
 •  

 •  
   
 •  
 • Wazony wykonane są z bardzo grubego szkła przez co są bardzo stabilne i masywne. Do każdego wazonu dodajemy zupełnie GRATIS przezroczysty celofan oraz złotą rafię. Zamówiony wazon jest praktycznie gotowy do wręczenia, należy tylko opakować go celofanem i zawiązać na górze kokardę z rafii - to wszystko aby podarować komuś piękny i bardzo elegancki prezent.

   

 • Posiadamy bogaty zbiór grafik, tekstów oraz czcionek. Poniżej przedstawiamy przykładowe projekty grawerów. Przykłady te można dowolnie modyfikować (np. grafika z wzoru 1 a tekst z 8) lub też możemy wykonać zupełnie nowy indywidualny projekt graweru według przesłanych wytycznych. Wybrany projekt umieszczamy na dole lub na górze wazonu.

 
2012 Argos