Oferta:

wazon XXL z różą

 

WAZON XXL O WYSOKOŚCI AŻ 46CM

 
Z GŁĘBOKIM I CZYSTYM GRAWEREM.
 
NIE MALUJEMY GRAWERU FARBĄ DLATEGO KOLOR
NIE ZMIENIA SIĘ PO LATACH.
WAZON MOŻNA MYĆ W ZMYWARCE.
JEST BARDZO MASYWNY - WAGA OKOŁO 2,5-3KG!

Z NAJWIĘKSZĄ RÓŻĄ METALOWĄ.

 

Oferujemy szklane wazony o wysokości aż !!46cm!! i o podstawie prostokąta (10x15cm). Wazon w kształcie klepsydry wykonany z bardzo grubego szkła. Jest masywny i bardzo elegancki. Każdy wazon posiada dużą dekoracyjną różę z metaloplastyki, której ułożenie na wazonie można dowolnie modyfikować. Róża jest bardzo okazała, posiada pięciowarstwowy kwiat i duże gałązki z listkami.


 


  • Wazon doskonale sprawdza się jako ślubne podziękowanie dla rodziców – zamiast kosza kwiatów czy też książki, jest także świetnym pomysłem na upominek z okazji Jubileuszu, urodzin, imienin i wielu innych okazji.

  •  

  • Każdy wazon posiada bardzo oryginalną, dużą różę (wykonaną z metaloplastyki), którą można układać na wazonie na wiele różnych sposobów, dlatego też grawer możemy umieścić zarówno na górze jak i na dole wazonu. Róża jest podatna na wszelkie zmiany kształtu tak więc z łatwością można modyfikować jej ostateczny wygląd. Róże dostarczane są osobno ze względu na bezpieczeństwo w czasie transportu. Każdy klient otrzymuje, dla ułatwienia, instrukcję mocowania tej róży.

  •  

  • Wazony wykonane są z bardzo grubego szkła przez co są bardzo stabilne i masywne.


  • Posiadamy bogaty zbiór grafik, tekstów oraz czcionek. Poniżej przedstawiamy przykładowe projekty grawerów. Przykłady te można dowolnie modyfikować (np. grafika z wzoru 1 a tekst z 8) lub też możemy wykonać zupełnie nowy indywidualny projekt graweru według przesłanych wytycznych. Wybrany projekt umieszczamy na dole lub na górze wazonu.


2012 Argos